Gülçin Kolikler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gülçin Kolikler

Gülçin Kolikler Portalı!!!

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

merhabbbalarr

+2
gülçin_manyağı
shekerim_gülchin
6 posters
YazarMesaj
shekerim_gülchin
Admin
shekerim_gülchin

merhabbbalarr Empty
MesajKonu: merhabbbalarr   merhabbbalarr Icon_minitimePerş. Kas. 30, 2006 8:27 am

merhaba arkadaşlarr
ben çok ama çok yeni üyeyim
herkes buraya kendi özlliklerini yazsın...
ve yeni konular açsssın ki sohbetimize keyifle başlayalımmm... Surprised Surprised Very Happy Very Happy
Edit by ADMIN:Ecenaz çok iyi bir arkadaşım ve çok iyi bir GÜLÇİNCİDİR.Bu yüzden 2. admınımızDİR KENDİSİ cheers
gülçin_manyağı
Yeni Üye
Yeni Üye
gülçin_manyağı

merhabbbalarr Empty
MesajKonu: Geri: merhabbbalarr   merhabbbalarr Icon_minitimeSalı Nis. 03, 2007 11:44 am

mrb gülçine hastayım ölüyorum onun için
sarı şeker
Yeni Üye
Yeni Üye
sarı şeker

merhabbbalarr Empty
MesajKonu: iiii eğlenceler arkadaşlar   merhabbbalarr Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2007 10:48 am

ben de herkes gibi gülçin hastasıyım. yşm 14 adım gülşah ezinede oturuyorum. ve bu siteyi çooooooooooooook seviyorum. umarım birgün bütün üyelerle görüşme imkanım olur aslında bu süper olur de mi arrkadaşlar_? ama herkes başka yerlerde oturuyo bide bu var. ah keşke sizlerle görüşüp fikir alışverişi yapabilsek. sizce nasıl olur? nese çok uzattım umarım çooooooooook eğleniriz. Laughing [b][i]
gülçin_beyza
Yeni Üye
Yeni Üye
gülçin_beyza

merhabbbalarr Empty
MesajKonu: Geri: merhabbbalarr   merhabbbalarr Icon_minitimeÇarş. Eyl. 26, 2007 10:57 am

gülçin_beyza demiş ki:
ben de herkes gibi gülçin hastasıyım. yşm 11 adım beyza ezinede oturuyorum. ve bu siteyi çooooooooooooook seviyorum. umarım birgün bütün üyelerle görüşme imkanım olur aslında bu süper olur de mi arrkadaşlar_? ama herkes başka yerlerde oturuyo bide bu var. ah keşke sizlerle görüşüp fikir alışverişi yapabilsek. sizce nasıl olur? nese çok uzattım umarım çooooooooook eğleniriz. Laughing [b][i]
http://www.manyakhepsitesi.unlitedboard.com
GÜLÇİN_ERGÜL
Yeni Üye
Yeni Üye
GÜLÇİN_ERGÜL

merhabbbalarr Empty
MesajKonu: Geri: merhabbbalarr   merhabbbalarr Icon_minitimeSalı Ekim 30, 2007 1:23 am

Evet ben Gülçin ERGÜL ister inanın ister inanmayın.Evet herkez msn istiyor peki veriyim:gulcin-ergulcum@hotmail.com

KÖMÜR PRENSESİMİZ YANİ CEMRE KEMER:cemre-kemerci@hotmail.com

TURUNCU KIZIMIZ YANİ EREN İÇİN:eren-ici34@hotmail.com

VİŞNE PRENSESİMİZ YANİ YOSHY:yasemin kullanmıyor
pembiş_melek_gülçin
Yeni Üye
Yeni Üye
pembiş_melek_gülçin

merhabbbalarr Empty
MesajKonu: Geri: merhabbbalarr   merhabbbalarr Icon_minitimePerş. Ara. 20, 2007 2:15 am

sana inanmamız için msnede kamera açman gereklii.
http://cemreerenfanlari.forumotion.com

merhabbbalarr
1 sayfadaki 1 sayfası